AUTOROBOTI/TRANSFORMERS

NAŠI AUTOROBOTI/TRANSFORMERS

 

Určite všetci poznáte legendárne postavičky z filmu TRANSFORMERS ako sú Optimus Prime a Bumblebee. Viaceré z týchto postavičiek môžete nájsť v našom online shope hračiek www.novehracky.sk

 

Mohlo by sa zdať že sú to typické hračky pre chlapcov, avšak môžeme vás ubezpečiť že výborne poslúžia aj ako hračky pre dievčatá. Či už príde statočný AUTOROBOT na záchranu princeznej pred zlým drakom alebo sa mu posadí na kapotu a bude ju voziť po kráľovstve, naše robotické hračky prinesú kopu zábavy.

 

V jednom móde sa z nich stávajú krásne RC AUTÍČKA, vydávajúce autentické zvuky a svetlá, v druhom sa zmenia na nádherných robotov. Naši autoroboti ale nie sú vhodní do piesku ako napríklad bruder hračky a rovnako ani nie sú robení z dreva ako montessori hračky, rovnako ani nie sú vhodné ako hračky do vody vzhľadom k tomu, že obsahujú baterky.

Vďaka ich schopnosti skladať sa a rozkladať do rôznych úrovní naši AUTOROBOTI https://novehracky.sk/sk/9-autoroboti a DECEPTICONI určite patria medzi veľmi zábavné interaktívne hračky. Vzhľadom k tomu, že Transformers hračky všeobecne, rovnako ako aj Transformers seriály sú na scéne od roku 1984, pokiaľ hľadáte moderne retro hračky pre deti v tomto ponímaní a oblasti u nás objavíte hotový raj hračiek.

 

Ponúkame vám 4 druhy TRANSFORMERS ROBOTOV:

 

  1. Pre fanúšikov filmového BUMBLEBEE ponúkame nášho parádneho AUTOROBOTA – ŽIHADLO, ktorý sa môže pýšiť krásnou výraznou žltou farbou ako čmeliak.

https://novehracky.sk/sk/9-autoroboti/zihadlo-p20

 

  1. Ďalším skvostom v našej ponuke www.novehracky.sk je elegantný AUTOROBOT – KOMÉTA, je nádhernej sýtej červenej farby a určite to bude láska na prvý pohľad.

https://novehracky.sk/sk/9-autoroboti/kometa-p22

 

  1. Pre fanúšika športových áut ponúkame v štýle auta Bugatti veyron AUTOROBOTA – MODRÝ BLESK, ktorý sa hrdí svojou eleganciou a rýchlosťou ako BLESK.

https://novehracky.sk/sk/9-autoroboti/modry-blesk-p21

 

  1. AUTOROBOT – NIČITEĽ je vždy pripravený postaviť sa zoči voči svojmu nepriateľovi, je silným protivníkom proti decepticonom ako je MEGATRON a stojí vždy verne po boku OPTIMUS PRIME a jeho priateľov.

https://novehracky.sk/sk/9-autoroboti/nicitel-p23

 

Vaši

 

RICHARD a DOMINIKA